Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o. życzy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i samych pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Dla Państwa zorganizujemy spotkanie świąteczne w Pałacu w Walewicach. Przygotowaliśmy dwie oferty dostosowane do potrzeb naszych gości. Oferujemy również noclegi w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji pod nr tel. 693 422 684

Zapraszamy w noc z 24/25 listopada na zabawę Andrzejkową do Piwnic Napoleona w pałacu w Walewicach. W cenie 170 zł od osoby oferujemy: 3 posiłki ciepłe oraz 0,5 l wódki lub 0,75 l wina, muzykę z dj Gonzo oraz wróżby z wosku.

Spędź Sylwestra w Walewicach: oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie, alkohol bez ograniczeń i zabawę do samego rana przy muzyce na żywo. Cena od osoby - 295 zł, w tym: 5 posiłków ciepłych, stół rybny, alkohol, zabawa z Zespołem Always.

Zapraszamy 9 października do Pałacu w Walewicach na dania z dziczyzny i nie tylko: zupa grzybowa, kompot z malin, jelenina w sosie śmietanowym, dzik w warzywach to nasze dzisiejsze propozycje.

Zapraszamy do Walewice w dniach 6-7 października br. W pierwszy weekend  października proponujemy naszym gościom bardzo atrakcyjne ceny w ramach ogólnopolskiej akcji  ,,Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”.

Stadnina Koni w Walewicach Sp. z o.o. ogłasza trzeci publiczny przetarg ofertowy na sprzedaż:

  1. Hali udojowej PARALLEL 2x10 wraz z wyposażeniem
  2. Schładzalnika mleka DELAVAL 8600 z automatycznym myciem
  3. Schładzalnika mleka DELAVAL 2000 z automatycznym myciem

Złożeniem kwiatów pod pomnikiem żołnierzy 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich rozpoczną się obchody 79. rocznicy Walk nad Bzurą 1939 r. w najbliższą niedzielę 9 września. Msza św. zostanie odprawiona przez bp Wojciecha Osiala o godz. 10.00. Po niej odbędzie się mini koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Arlety Lemańskiej.

W dniach 25-26 sierpnia pałac w Walewicach będzie nieczynny dla osób zwiedzających zabytkowe sale ze względu na trwające wesele. 

Zapraszamy do Walewic w dniach 25-26 sierpnia na Zawody WKKW, które będą Eliminacją Otwartej Ligi Mazowsza w WKKW. 

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
:
:
: