Zapraszamy do Walewice w dniach 9-11 marca br. W drugi weekend marca proponujemy naszym gościom bardzo atrakcyjne ceny w ramach ogólnopolskiej akcji  ,,Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”.

Obrazy Iwony Mitrowskiej zostaną zaprezentowane podczas wernisażu w walewickim pałacu. Spotkanie z artystką już 20 października!

Trwające dwa dni, zawody WKKW oraz Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Ujeżdżaniu, zakończyła ceremonia wręczenia pucharów i nagród bezpośrednio po niedzielnej próbie skoków.

W dniu 9 września, o godzinie 15:00, w Sali Białej Pałacu Walewice, rozpocznie się otwarcie poplenerowej wystawy obrazów wykonanych przez członków grupy Nowa Fala, działającej przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Łowiczu.

Specjalne rabaty na początku października ,,Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to akcja która ma zachęcić do poznawania kraju i regionu. III  edycja akcji zacznie się w weekend 6-8 października. W tych dniach goście Pałacu Walewice będą mogli skorzystać ze specjalnych rabatów.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
:
:
: