W walewickim Pałacu w dniach 1-4 maja w godz. 10-17 będzie można zwiedzić zabytkowe wnętrza i przejechać się bryczką.

Stadnina Koni w Walewicach Sp. z o.o. ogłasza publiczny przetarg ofertowy na sprzedaż koni rasy małopolskiej.Przetarg odbędzie się w dniu 05.04.2018 r. w siedzibie Spółki w Walewicach o godz. 11°°. Do przetargu jest wystawionych 6 koni wraz z krótkim opisem, fotografią i ceną wywoławczą.

Zapraszamy do Walewice w dniach 9-11 marca br. W drugi weekend marca proponujemy naszym gościom bardzo atrakcyjne ceny w ramach ogólnopolskiej akcji  ,,Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”.

Obrazy Iwony Mitrowskiej zostaną zaprezentowane podczas wernisażu w walewickim pałacu. Spotkanie z artystką już 20 października!

Trwające dwa dni, zawody WKKW oraz Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Ujeżdżaniu, zakończyła ceremonia wręczenia pucharów i nagród bezpośrednio po niedzielnej próbie skoków.

W dniu 9 września, o godzinie 15:00, w Sali Białej Pałacu Walewice, rozpocznie się otwarcie poplenerowej wystawy obrazów wykonanych przez członków grupy Nowa Fala, działającej przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Łowiczu.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
:
:
: