Zapraszamy w najbliższy weekend majowy do zwiedzania Pałacu z przewodnikiem. Od 1-5 maja Pałac będzie otwarty dla zwiedzających od godz.13 do 17. (wejście o pełnych godzinach). Restauracja pałacowa będzie czynna w tych dniach od godz.13-18. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem tel. : 693-422-684.

Zapraszamy do Walewice w dniach 15-17 marca br. Proponujemy naszym gościom bardzo atrakcyjne ceny w ramach ogólnopolskiej akcji  ,,Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”.

Zapraszamy wszystkich 14 lutego do pałacu w Walewicach. Restauracja będzie czynna od godz. 12 do 19. W Walentynki oferujemy specjalne rabaty dla zakochany na jedzenie, nocleg i jazdę konną. Zapraszamy! Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 693-422-684.

Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o. życzy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i samych pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Dla Państwa zorganizujemy spotkanie świąteczne w Pałacu w Walewicach. Przygotowaliśmy dwie oferty dostosowane do potrzeb naszych gości. Oferujemy również noclegi w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji pod nr tel. 693 422 684

Zapraszamy w noc z 24/25 listopada na zabawę Andrzejkową do Piwnic Napoleona w pałacu w Walewicach. W cenie 170 zł od osoby oferujemy: 3 posiłki ciepłe oraz 0,5 l wódki lub 0,75 l wina, muzykę z dj Gonzo oraz wróżby z wosku.

Zapraszamy 9 października do Pałacu w Walewicach na dania z dziczyzny i nie tylko: zupa grzybowa, kompot z malin, jelenina w sosie śmietanowym, dzik w warzywach to nasze dzisiejsze propozycje.

Stadnina Koni w Walewicach Sp. z o.o. ogłasza trzeci publiczny przetarg ofertowy na sprzedaż:

  1. Hali udojowej PARALLEL 2x10 wraz z wyposażeniem
  2. Schładzalnika mleka DELAVAL 8600 z automatycznym myciem
  3. Schładzalnika mleka DELAVAL 2000 z automatycznym myciem

Złożeniem kwiatów pod pomnikiem żołnierzy 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich rozpoczną się obchody 79. rocznicy Walk nad Bzurą 1939 r. w najbliższą niedzielę 9 września. Msza św. zostanie odprawiona przez bp Wojciecha Osiala o godz. 10.00. Po niej odbędzie się mini koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Arlety Lemańskiej.

W dniach 25-26 sierpnia pałac w Walewicach będzie nieczynny dla osób zwiedzających zabytkowe sale ze względu na trwające wesele. 

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
:
:
: