Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy-Kucharka w Kompleksie Pałacowym

Stadnina Koni Walewice Spółka z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Kucharka - Kompleks Pałacow

Zakres obowiązków:

  • Produkcja potraw na potrzeby grup (bufet)
  • Produkcja potraw na potrzeby gości indywidualnych (karta menu)
  • Zamawianie towarów do produkcji
  • Odpowiednie składowanie towarów
  • Prawidłowy rozchód towarów, zgodny z recepturami (codzienny raport)
  • Ścisła współpraca z pomocami kuchennymi oraz kierownikami innych działów
  • Dbałość o jak najwyższy standard wydawanych potraw (smak i wygląd)
  • Dołożenie wszelkich starań w szybkości obsługi klienta indywidualnego (potrawy na czas)
  • Tworzenie sezonowego menu

Niezbędne wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Praca w święta, dni wolne
  • Bardzo dobra znajomość kuchni polskiej
  • Szeroka wiedza z zakresu menu: bezglutenowego, bez laktozowego, wegetariańskiego oraz wegańskiego
  • Doświadczenie minimum 2 lata (w tym jako kucharz samodzielny i kucharz zmianowy)
  • Aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu na umowie o pracę
  • Zakwaterowanie-opcjonalnie
  • Wynagrodzenie (w tym premie) w oparciu o wyniki oraz ilość godzin przepracowanych.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny

Aplikacje na w/w stanowisko prosimy kierować do 31 marca 2017 r. na adres mailowy: palac@stadninawalewice.pl, tel.: 693 422 684

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wpis w kategorii: Praca
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!