Oferta pracy ichtiolog

Stadnina Koni Walewice Spółka z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: ichtiolog - Kierownik Gospodarstwa Rybackiego

Opis stanowiska:

  • kierowanie działaniami związanymi z produkcją ryb w spółce
  • nadzór nad stawami, badanie dobrostanu ryb
  • czynny udział w pracach dotyczących chowu ryb
  • prowadzenie ksiąg stawowych oraz pozostałej dokumentacji związanej z chowem ryb
  • podstawowa znajomość ustaw związanych z hodowlą ryb, wymagań weterynaryjnych i sanitarnych w hodowli ryb
  • nadzór na magazynami
  • planowanie prac związanych z produkcją oraz odłowem materiału zarybieniowego

Niezbędne wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w zawodzie
  • wykształcenie kirunkowe 9minimum śrdnie)
  • posiadanie wiedzy praktycznej w zakresie hodowli i chowu ryb - stawy typu karpiowego
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność

 Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny

Aplikacje na w/w stanowisko prosimy kierować do 30 listopada 2017 r. na adres mailowy: sekretariat@stadninawalewice.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wpis w kategorii: Praca
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!