Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy: Zootechnik - Kierownik Gospodarstwa Sobota

Stadnina Koni Walewice Spółka z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Zootechnik - Kierownik Gospodarstwa Sobota

Niezbędne wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (zootechniczne)
  • praktyczna wiedza w zakresie hodowli bydła mlecznego
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • prawo jazdy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie nadzoru nad zwierzętami hodowlanymi, w tym m.in. dokonywanie selekcji hodowlanej i organizacji rozrodu
  • dobór technologii żywienia
  • organizacja produkcji zwierzęcej
  • nadzór nad pracownikami
  • nadzór nad produkcją mleka i odpowiedzialność za jakość surowca
  • organizacja profilaktyki i pierwsza pomoc weterynaryjna
  • dbanie o utrzymanie porządku w pomieszczeniach inwentarskich
  • prowadzenie racjonalnej gospodarki zasobami paszowymi
  • prowadzenie niezbędnej i wymaganej dokumentacji hodowlanej i gospodarczej

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny

Aplikacje na w/w stanowisko prosimy kierować do 31 marca 2017 r. na adres mailowy: sekretariat@stadninawalewice.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wpis w kategorii: Praca
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!