Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy

Stadnina Koni Walewice Spółka z o.o. ogłasza nabór na stanowisko Zastępcy dyrektora ds. hodowli koni

Opis Stanowiska:

- kierowanie działaniami związanymi z hodowlą koni w Spółce

- nadzór nad hodowlą, rozrodem i treningiem koni

- typowanie i przygotowanie koni do rekreacji

-  nadzór nad organizacją zawodów jeździeckich

- organizacja i przygotowanie okresowych przeglądów hodowlanych

- prowadzenie działań promocyjnych w zakresie hodowli koni

- nadzór nad pracownikami stajni

- prowadzenie  dokumentacji hodowlanej i sprawozdawczej związanej z hodowlą koni

Niezbędne wymagania:

- co najmniej roczne doświadczenie w zawodzie

- wykształcenie kierunkowe (minimum wyższe)

- posiadanie wiedzy praktycznej w zakresie hodowli koni

- doświadczenie w kierowaniu zespołem

- dobra organizacja pracy

- dyspozycyjność

- komunikatywność

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny

Aplikacje na w/w stanowisko  prosimy kierować na e-maila: kadry@stadninawalewice.pl

Wpis w kategorii: Praca
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!