Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy-Pokojowa/Pracownik służby pięter

Stadnina Koni Walewice Spółka z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Pokojowa/Pracownik służby pięter - Kompleks Pałacowy

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie porządku w pokojach, na piętrach i w pomieszczeniach ogólnych Pałacu, Starej Wozowni, Biura Zarządu, zgodnie z wymogami i standardami
  • Ustalanie grafiku pracy pracowników obsługi hotelowej
  • Obsługa Gości hotelowych
  • Prowadzenie  spraw z zakresu zamówień artykułów gospodarstwa domowego i innych należących do wyposażenia hotelowego

Niezbędne wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Aktualna książeczka sanepidu
  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Uczciwość
  • Zaangażowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Wysoka kultura osobista
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu na umowie o pracę
  • Zakwaterowanie-opcjonalnie
  • Wynagrodzenie (w tym premie) w oparciu o wyniki oraz ilość godzin przepracowanych.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny

Aplikacje na w/w stanowisko prosimy kierować do 31 marca 2017 r. na adres mailowy: palac@stadninawalewice.pl, tel.: 693 422 684

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wpis w kategorii: Praca
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!