Ogłoszenie o naborze na stanowisko ichtiologa

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o., 62-650 Kłodawa, Straszków 12 ogłasza nabór na stanowisko pracy: ICHTIOLOG

 Miejsce pracy: oddział KHBC Stadnina Koni Walewice, 99-423 Bielawy

Opis stanowiska:

- kierowanie działaniami związanymi z produkcją ryb w Spółce

- nadzór nad stawami, badanie dobrostanu ryb

- czynny udział w pracach dot. chowu ryb

- prowadzenie ksiąg stawowych oraz pozostałej dokumentacji związanej z chowem ryb

- podstawowa znajomość przepisów prawnych związanych z hodowlą ryb, wymagań
weterynaryjnych i sanitarnych w hodowli ryb

- nadzór nad magazynami

- planowanie prac związanych z produkcją oraz odłowem materiału zarybieniowego

Niezbędne wymagania:

- doświadczenie w zawodzie

- wykształcenie kierunkowe (min. średnie)

- posiadanie wiedzy praktycznej w zakresie hodowli i chowu ryb – stawy typu karpiowego

- doświadczenie w kierowaniu zespołem

- dobra organizacja pracy

- dyspozycyjność

- komunikatywność

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  na potrzeby   rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Aplikacje na ww. stanowisko prosimy kierować na adres e-mail:straszkow@khbc.pl

do 31.03.2020 r.

Wpis w kategorii: Ogłoszenia
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!