Zrelaksuj się
  1. Home
  2. >
  3. Hodowla i sprzedaż ryb
Hodowla i sprzedaż ryb

Certyfikowany walewicki karp już w sprzedaży!

Walewickiego karpia można kupić na indywidualne zamówienie w detalu oraz hurcie. Kupujący otrzymują certyfikat o pochodzeniu oraz zdrowotności walewickich karpi.

Hodowla i sprzedaż ryb

Hodowla i sprzedaż ryb

Hodowane w Walewicach karpie posiadają ceniony certyfikat jakości Pan Karp, który jest gwarancją najwyższej jakości mięsa. Nasze gospodarstwa w Psarach i w Walewicach otrzymały również certyfikat Kodeksu Dobrej Praktyki Rybackiej. Ryby rosną przez trzy lata w naturalnym środowisku. Odławiane są tylko raz w roku, dzięki czemu nie są narażone na stres.

Gospodarstwo rybackie położone jest wśród malowniczych krajobrazów, zlokalizowanych na obszarze Natura 2000. W 60 stawach o łącznej powierzchni 550 ha, hodowane są między innymi karpie, szczupaki, liny, sandacze, karasie, okonie czy amury.

Produktem szczególnie docenianym i znanym przez odbiorców z centralnej Polski jest karp królewski. W Walewicach ryba ta stanowi podstawowy gatunek hodowlany (ok. 70%), a dzięki karmieniu wyłącznie zbożami (jęczmień, pszenżyto, pszenica) i dorastaniu w ekologicznych stawach, konsumenci mogą cieszyć się doskonałą jakością mięsa i znakomitymi walorami smakowymi.

 

Skontaktuj się z nami

Pałac Walewice

XVIII-wiecznej rezydencji Marii Walewskiej, wielkiej miłości Napoleona Bonaparte