|

Konie na sprzedaż

Wykaz koni na sprzedaż w KHBC Sp. z o.o. Stadnina Koni Walewice.

KLACZE HODOWLANE:

BESSA

2008    Nabucho du Serein AA – Belissa po Emetyt

Wymiary: 166 – 210 – 21 cm


Córka sprawdzonego w sporcie anglo-arabskiego Nabucho du Serein, który z sukcesami startował zarówno w WKKW (CNC*) jak i w konkursach skokowych klasy Grand Prix. Wnuczka Mistrza Polski młodych koni WKKW ogiera Emetyt i klaczy Belissa, która pochodzi z najlepszej użytkowo linii żeńskiej wywodzącej się od klaczy Szikra Aga, z której pochodzą tak doskonałe konie sportowe takie jak Burgund, Browar , Berlin Bej, Biegacz, Barnaba. Ukończyła ZT Bogusławice w 2011 roku z oceną dobrą. Dotychczas urodziła 6 źrebiąt.

DIVA

2016        Zafonium xx – Diversa po Vis Versa AA

Wymiary: 163 -193 -20 cm

Urodziwa, typowa klacz wywodząca się bdb rodziny żeńskiej z której pochodził słynny wkkw-ista ogier Diabełek ( Matka Divy to półsiostra Diabełka), zaawansowana w krew, wnuczka importowanego z Francji ogiera Vis Versa, pozytywnie sprawdzonego zarówno w sporcie jak i hodowli, ojca wielu koni sportowych na czele z ogierami Harbuz i Halogen. Obecnie źrebna prudnickiej hodowli ogierem Rashim, wywodzącym się ze słynnej ochabskiej rodziny Sauge.

FRYGIA

2013    Huzar –  Flandria po Emetyt

Wymiary: 162 – 194 – 19,5 cm


Córka medalisty zarówno MPMK jak i MP Seniorów WKKW ogiera Huzar, jej matka to pełna siostra doskonałego skokowo nieodżałowanego wałacha Fin, Mistrza Polski Młodych Koni w Skokach, matka 4 źrebiąt, ukończyła polową próbę dzielności, zajeżdżona pod siodłem, pracuje w rekreacji.

KLACZE W TRENINGU SPORTOWYM:

HUANA

2017        Drop – Huba po Top Gun AA

Wymiary: 170 – 198- 19,5 cm

Rosła , urodziwa córka janowskiej hodowli ogiera Drop ( Srebrny medal MPMK WKKW koni 5-letnich, Medalista MP Juniorów WKKW), wnuczka doskonałego reproduktora i skoczka francuskiego angloaraba ogiera Top Gun, półsiostra Mistrza Polski Młodych Koni w ujeżdżeniu Hubiaka (po Huzar) i startującej na poziomie 130 cm klaczy Hubka (po Efekt). W regularnym treningu, udokumentowane starty w skokach przez Przeszkody na poziomie 110 cm.

Podane ceny, są cenami netto / VAT 8%.

Więcej informacji można uzyskać mailowo:

walewicestadnina@khbc.pl

oraz pod nr telefonu:

Główny Hodowca Piotr Helon 697 396 021

Regulamin sprzedaży koni

Podobne wpisy