Pałac Walewice
  1. Home
  2. >
  3. Pałac

Pałac i Stara Wozownia

nocleg w zabytkowych wnętrzach

Nocleg w palacu

Nocleg w kompleksie pałacowym

Pałac w Walewicach to miejsce, które rozsławił romans Marii Walewskiej i cesarza Napoleona Bonaparte. Otoczony malowniczym parkiem kompleks pałacowy, to idealny cel dla osób, które poszukują wypoczynku w otoczeniu piękna przyrody i niezwykłej historii. Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 60 miejsc noclegowych, w tym 9 apartamentów i 4 pokoje w pałacu oraz 17 stylowych pokojów w Starej Wozowni.

Restauracja pałacowa

Zapraszamy do wyjątkowej restauracji mieszczącej się w lewym skrzydle pałacu. Oferujemy wybór wyśmienitych, apetycznych dań, przygotowanych z wyjatkową starannością. Naszą specjalnością są zrazy wołowe z własnej wołowiny, karp smażony z własnej hodowli i dziczyzna w każdej postaci. Stosujemy tradycyjne receptury i wyłącznie świeże składniki. Nasze dania są smaczne, aromatyczne i zdrowe. Sala restauracyjna może pomieścić 50 osób.

Restauracja palacowa
Zwiedzanie pałacu

Zwiedzanie indywidualne i grupowe

Otoczony malowniczym parkiem kompleks pałacowy, to idealne miejsce dla osób, które szukają wypoczynku w otoczeniu piękna przyrody. Pałac rozsławił romans Marii Walewskiej z cesarzem Napoleonem Bonaparte. To właśnie tu przyszedł na świat owoc ich miłości – Aleksander Colonna Walewski. Turyści mogą zobaczyć m.in. Apartament Napoleoński, zabytkowe wnętrza, a także poznać historię hodowli koni półkrwi angloarabskiej.

Organizowanie imprez okolicznościowych

Pałac Walewice jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, biznesowych oraz przyjęć okolicznościowych. Sale konferencyjne wyposażone są w ekran, rzutnik, flipchart i niezbędne akcesoria. Największą salą konferencyjną jest sala Biała, znajdująca się w lewym skrzydle pałacu, która może pomieścić 60 osób. Jej cechy to: jasna aranżacja, doskonałe naturalne oświetlenie oraz świetna akustyka.

Organizacja imprez
Sesje zdjęciowe

Sesje zdjęciowe

XVIII-wieczny pałac wraz z otaczającym go parkiem i pobliska stadnina koni, to idealne miejsca na wyjątkowe sesje fotograficzne w niepowtarzalnych, zabytkowych wnętrzach, pięknym parku pełnym kwiatów, romantycznych rzeźb, majestatycznych drzew oraz urokliwych zakątków nad wodą. Plener z udziałem pięknych koni, bryczką dla nowożeńców lub w siodle, to niekwestionowane atuty Walewic, gdzie wszystko pięknieje …

Organizacja wesel

W Walewicach miłość ma inny wymiar, inne brzmienie. Dysponujemy salą Jadalną mieszącą 50 osób, salą Białą dla 60 osób, salonikiem Fortepianowym z miejscami dla 15 osób, salonikiem Kawowym z wyjściem na taras mieszczącym 10 osób. Do Państwa dyspozycji pozostaje również klimatyczna piwnica z czerwonej cegły. Państwa goście nie muszą martwić się o powrót to domu. Posiadamy przytulne apartamenty i pokoje hotelowe.

Pałac Walewice

XVIII-wiecznej rezydencji Marii Walewskiej, wielkiej miłości Napoleona Bonaparte