Rezerwacja
  1. Home
  2. >
  3. Rezerwacja

Rezerwacja

noclegu, zwiedzania Pałacu i jazd konnych

Nocleg w palacu

Nocleg w kompleksie pałacowym

Pałac w Walewicach to miejsce, które rozsławił romans Marii Walewskiej i cesarza Napoleona Bonaparte. Otoczony malowniczym parkiem kompleks pałacowy, to idealny cel dla osób, które poszukują wypoczynku w otoczeniu piękna przyrody i niezwykłej historii. Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 60 miejsc noclegowych, w tym 9 apartamentów i 4 pokoje w pałacu oraz 17 stylowych pokojów w Starej Wozowni.

 

Restauracja asdas

Zapraszamy do wyjątkowej restauracji mieszczącej się w lewym skrzydle pałacu. Oferujemy wybór wyśmienitych, apetycznych dań, przygotowanych z wyjatkową starannością. Naszą specjalnością są zrazy wołowe z własnej wołowiny, karp smażony z własnej hodowli i dziczyzna w każdej postaci. Stosujemy tradycyjne receptury i wyłącznie świeże składniki. Nasze dania są smaczne, aromatyczne i zdrowe. Sala restauracyjna może pomieścić 50 osób.

 

Restauracja palacowa
Zwiedzanie pałacu

Zwiedzanie indywidualne i grupowe

Otoczony malowniczym parkiem kompleks pałacowy, to idealne miejsce dla osób, które szukają wypoczynku w otoczeniu piękna przyrody. Pałac rozsławił romans Marii Walewskiej z cesarzem Napoleonem Bonaparte. To właśnie tu przyszedł na świat owoc ich miłości – Aleksander Colonna Walewski. Turyści mogą zobaczyć m.in. Apartament Napoleoński, zabytkowe wnętrza, a także poznać historię hodowli koni półkrwi angloarabskiej.

Jazdy konne

Walewice rozsławia największa w Polsce stadnina koni rasy małopolskiej. Goście, odwiedzający pałac, mogą na miejscu skorzystać z lekcji jazdy konnej, które prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów na maneżu, w terenie lub w krytej ujeżdżalni. Organizujemy również przejażdżki bryczką po najpiękniejszych zakątkach okolicy w ramach imprez zamkniętych. Prowadzimy naukę jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych.

Jazdy konne

Pałac Walewice

XVIII-wiecznej rezydencji Marii Walewskiej, wielkiej miłości Napoleona Bonaparte